Українці не змогли переламати перебіг зустрічі з Англією. Фото: uaf.ua

У неділю, 26 січня, збірна України з футболу розпочала відбір на чемпіонат Європи-2024 виїзною поразкою від національної команди Англії з рахунком 0:2.

Матч проходив у Лондоні на стадіоні "Уемблі".

Вже у дебюті гри українська збірна потрапила під жорсткий пресинг господарів поля. Однак до 37-ї хвилини англійці не могли створити по-справжньому небезпечних гольових моментів біля воріт Анатолія Трубіна, після чого оборона українців, як кажуть, "посипалася".

Спочатку вінгер "Арсеналу" Сака накрутив суперників на правому фланзі атаки і виконав навіс на дальню штангу, де Кейн переправив м'яч у сітку - 1:0.

Вже за три хвилини той самий Сака до свого асиста додав і гол. Англієць змістився з флангу в центр, витримав спробу відбору від Матвієнка та з-під Степаненка пробив у дальню дев'ятку – 2:0.

Українці спробували переламати перебіг матчу. Мудрик наважився вдарити правою із середньої дистанції, проте м'яч пройшов далеко від воріт.

Весь другий тайм відбувався на зустрічних курсах. Англійці зрештою виглядали переконливішими, хоча до кінця зустрічі рахунок так і не змінився.

Найближчі поєдинки українці проведуть у Північній Македонії (16 червня) та на Мальті (19 червня).

Фінальна стадія чемпіонату Європи пройде з 14 червня до 14 липня 2024 року в Німеччині.

Нагадаємо, 12 січня Українська асоціація футболу (УАФ) оголосила про припинення співпраці з головним тренером національної збірної Олександром Петраковим. Він очолив збірну Вірменії.

Раніше ми писали, що наприкінці лютого виконувачем обов'язків головного тренера збірної України з футболу був призначений Руслан Ротань. Угода з ним діятиме до моменту набрання чинності контрактом із Сергієм Ребровим, переговори з яким за дорученням виконкому проводить адміністрація УАФ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Страни, щоб отримувати ясну, зрозумілу та швидку аналітику щодо політичних подій в Україні.